9 Temmuz 2011 Cumartesi


Sitemizi +1 Tıklayarak Beğenin

Aziz Yıldırım Tutuklandı

aaaFenerbahçe başkanı aziz  Yıldırımadının şike iddalarına karışmasından sonra pazar günü gözaltına alınmış, fakat hastalıkları sebebi ile hastanede kalmıştı. Aziz yıldırım bugün savcı mehmet berk karşısına çıkıp ifadesini verdi. Bunun üzerine mehmet berk istanbul savcısı tutuklaöa talebi ile mahkemeye sevk etti. Bilindiği üzere aziz yıldırım kalbinde sorun vardı mahkemeye sevk edilmesinden sonra tekrardan rahatsızlanan aziz yıldırım şişli etfal hastanesine kaldırıldı.
Fakat aziz yıldırımın mahkemeye cıkmaması tutuklanmayacagı anlamına gelmeyecekk gıyabi olarak mahkemeye devam edilecek mahkeme tutuklama kararına evet derse aziz yıldırım direkt hastaneden cezaevine götürelecek.

Tags:

aziz yıldırım tutuklandı, aziz yıldırım tutuklandı domatezhttp://www.domatez.net/
Aziz Yıldırım Tutuklandı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 
 
 
Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.


0 yorum:

Yorum Gönder